arrow

Analiza szkody

Prześlij najważniejsze informacje

keyboard

krok 1Ty wypełniasz
formularz

stats

krok 2My przedstawiamy
analizę

write

krok 3Przeprowadzamy
procedurę za Ciebie

money

krok 4Ty otrzymujesz
dopłatę

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy

Wysokie odszkodowanie

icon Niskie odszkodowania to już przeszłość. Rzetelnie wyceniamy Twoje straty i wypłacamy Ci kwotę wyższą od tej zaproponowanej przez ubezpieczyciela. W ten sposób możesz otrzymać nawet 4x wyższe odszkodowanie. I to bez czasochłonnej procedury!

Brak dodatkowych kosztów

icon Nie obawiaj się, że różnica w odszkodowaniu zostanie pochłonięta przez nasze honorarium lub dodatkowe wydatki. Nie płacisz za analizę, rzeczoznawcę ani dodatkowe procedury. Nic nie płacisz przy zgłoszeniu. Pobieramy jedynie prowizję już po otrzymaniu przez Ciebie odszkodowania.

Brak dodatkowych formalności

icon Nie podajesz żadnych dodatkowych dokumentów ani rozpoczynać całej procedury likwidacji szkody od nowa. Wystarczy, że przedstawisz nam dokumenty, które już posiadasz. Wystarczy też, że w formularzu opiszesz przebieg wypadku. Na tej podstawie wyceniamy Twoją szkodę i wypłacamy właściwą kwotę.

Zaniżone odszkodowanie z oc — co możesz uzyskać

Wypłacamy odszkodowania wyższe niż te proponowane przez ubezpieczycieli!

Dbamy o to, aby klienci mogli otrzymać dokładnie takie odszkodowania, jakie potrzebują. Dzięki temu każdy — bez dodatkowych kosztów — może naprawić swój samochód lub podreperować zdrowie po wypadku. Ułatwiamy także procedurę likwidacji szkody. Wystarczy, że prześlesz do nas najważniejsze dokumenty.

Obniżone odszkodowania za samochód

Po wypadku szkody w samochodzie najczęściej wyceniane są w niewłaściwy sposób. Ubezpieczyciele stosują zaniżone stawki robocizny lub proponują części zamienne zamiast oryginalnych. Na podstawie dostarczonej dokumentacji wyceniamy właściwą cenę naprawy samochodu i właśnie taką kwotę otrzymujesz.

Obniżone odszkodowania za mieszkanie

W przypadku mieszkania czasami trudno jest ustalić rozmiar szkód, a także koszty ich naprawy. Przy pomocy dokumentacji, a także niezależnych rzeczoznawców pomagamy oszacować straty i wypłacamy pieniądze wystarczające na remont.

Zaniżona szkoda OC

Ubezpieczyciele stosują różne metody, dzięki którym odszkodowania z OC są niższe niż powinny. Dzieje się tak głównie przy pomocy zaniżonego kosztorysu oraz podważaniu odpowiedzialności ubezpieczyciela. Dzięki dokładnej analizie Twojej sprawy oceniamy, czy i w jakiej wysokości należą Ci się odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy.

Zaniżona szkoda AC

Zaniżenie odszkodowania zdarza się także by ubezpieczeniu AutoCasco. Często ubezpieczyciele nie chcą wypłacać niższych kwot oraz próbują wykazać wykluczenia zapisane w umowie. Dokładnie analizujemy Twój przypadek i przedstawione dokumenty, abyś mógł otrzymać wyższe odszkodowania z własnej polisy.

Obniżone odszkodowania po śmierci bliskiego

W niektórych przypadkach rodzinie jest bardzo trudno ustalić odpowiednią kwotę należną po śmierci bliskiego w wypadku. Zajmujemy się ustaleniem właściwej kwoty i ilości świadczeń także w takich przypadkach. Możesz być więc pewien, że rodzina nie zostanie bez zabezpieczenia finansowego.

Obniżone odszkodowania za urazy

Niższe odszkodowania otrzymują także osoby, które doznały urazów. Podważane są związki urazów i chorób z wypadkiem. Ubezpieczyciele często nie chcą także uznawać wszystkich wydatków. My, po analizie dokumentacji i przepisów, ustalamy właściwą kwotę odszkodowania. Dzięki temu otrzymasz szybciej pieniądze potrzebne na leczenie i inne wydatki zdrowotne.

Zaniżone odszkodowanie to problem większości poszkodowanych!

Historie klientów

Codzienne historie osób, którym pomogliśmy stanowią dla nas inspirację. Dzięki temu możemy udoskonalać nasze usługi i starać się o jeszcze wyższe odszkodowania.

Aleksander

Jak tylko usłyszałem, jaką kwotę chce mi zaproponować Towarzystwo za zrujnowany samochód, to od razu zacząłem szukać pomocy. I znalazłem ją na stronie zanizenie-odszkodowania. Bardzo łatwy i szybki kontakt, żadnych problemów z wypłatą pieniędzy. Polecam!

Witold

Nie chciałem się szarpać z ubezpieczycielem, bo zależało mi na czasie. W Waszej firmie bardzo szybko i bez kłopotów załatwiono sprawę mojej stłuczki. Podoba mi się taki konkret i wygoda.

Sławomir

Na Waszą stronę trafiłem dzięki poleceniu dobrego znajomego. Dla mnie najważniejsze było, abym wypłacone pieniądze starczyły na naprawę. I tak właśnie się stało.

FAQ

Znajdź odpowiedź na najczęstsze pytania naszych klientów. W razie wątpliwości — zachęcamy do kontaktu.

Q
A

Jakie informacje muszę dostarczyć?

W formularzu dostarczasz jedynie podstawowe dane kontaktowe, a także opis wypadku i problemu z ubezpieczycielem. Ważne jest także, abyś dostarczył dokumenty związane z wypadkiem i likwidacją szkody. Może to być oświadczenie sprawcy, kosztorys lub decyzja ubezpieczyciela.

Q
A

Ile to kosztuje?

Nie musisz się obawiać wysokich i — przede wszystkim — niespodziewanych płatności. Jedyna opłata to nasza prowizja pobierana od wypłaconego już odszkodowania. Jeżeli zrezygnujesz — nie pobieramy żadnych opłat, a ty otrzymujesz darmową analizę. Dokładny koszt usług zależy od wysokości odszkodowania i innych parametrów. Chcesz znać szczegóły — skontaktuj się z nami.

Q
A

Po jakim czasie od wypadku mogę się do was zgłosić?

Zwykle zaleca się jak najszybsze zgłoszenie zaniżonego odszkodowania. To ułatwia ocenę szkody. Nie jest to jednak konieczne. Obecnie masz aż 3 lata, aby skutecznie ubiegać się o wyższe odszkodowania. I to nawet w przypadku, gdy ubezpieczyciel już wypłacił Ci odszkodowanie lub już nie jesteś właścicielem pojazdu.

Q
A

Ile trwa cała procedura?

Wszelkie formalności ograniczamy do minimum. Dzięki temu możesz otrzymać znacznie szybciej. Zależy to od stopnia skomplikowania sprawy i ilości dokumentów, jakie dostarczasz. Zwykle już po 7-14 dniach otrzymujesz właściwe odszkodowanie.

Firma odszkodowawcza — wyższe odszkodowania przez internet

Obniżone odszkodowania to powszechny problem poszkodowanych. Nie musisz jednak martwić się o to, skąd wziąć pieniądze na pokrycie szkód. Proponujemy naszym klientom wyższe odszkodowania. Zapewniamy także proste rozwiązania i wygodny kontakt.

Poznaj nasze wartości

profesjonalizm
Profesjonalizm

Nasza niezależność i staranność gwarantuje Ci bezpieczeństwo. Nie współpracujemy z żadnym ubezpieczycielem i korzystamy z usług niezależnych rzeczoznawców. Dzięki temu zawsze proponujemy rozwiązania korzystne dla naszych klientów.

przejrzystość rozliczeń
Przejrzystość rozliczeń

U nas płacisz tylko raz — po otrzymaniu odszkodowania. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Proponujemy także darmową analizę Twojej sprawy. Oferujemy także darmowy kontakt.

brak deklaracji
Brak deklaracji

Nie jesteś pewien naszych usług? Umożliwiamy przetestowanie nas. Po kontakcie otrzymujesz od nas pełną analizę odszkodowania i proponowaną kwotę. Jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany, będziesz mógł zrezygnować. Bez opłat i innych konsekwencji.

bez spamu
Bez SPAM-u

Nie tolerujesz niechcianych wiadomości? My też nie! Nie obawiaj się, że otrzymasz od nas lub innych firm SPAM. Twoje dane wykorzystujemy tylko do kontaktu w sprawie odszkodowania. Nie przekazujemy ich także nikomu innemu.