arrow

Analiza szkody

Bezpłatny formularz

keyboardd icon

krok 1Formularz

statistic ico

krok 2Bezpłatna analiza

pencil icon

krok 3Niezbędne formalności

price ico

krok 4Wypłata odszkodowania

Poznaj korzyści sprzedaży szkody

Wyższe odszkodowanie

icon Dzięki wnikliwej analizie szkód i kosztorysów wyliczamy właściwe kwoty odszkodowania. Są one wyższe niż te proponowane przez ubezpieczycieli. W wielu wypadkach — nawet 4-krotnie!

Do 3 lat wstecz

icon Możesz zgłosić się do nas nawet 3 lata po wypadku lub decyzji ubezpieczyciela. Niezależnie od czasu, rzetelnie ocenimy dokumentacje i rozmiar szkody. A ty otrzymasz odszkodowanie właściwą kwotę odszkodowania.

Szybsza wypłata

icon Aby uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela, najczęściej należy się odwołać i przedstawić dodatkowe dowody. Stosujemy uproszczoną procedurę, przez co uzyskujesz pieniądze szybciej.

Sprzedaż szkody, to wygodny sposób na odszkodowanie

Zaniżone odszkodowanie, przedłużanie procedur, brak możliwości prostego odwołania — z tymi problemami najczęściej borykają się nasi klienci. Wiemy, że istnieje prostszy sposób na odzyskanie odszkodowania. Sprzedaż szkody oc prostsza metoda uzyskania odszkodowania.

Szkody komunikacyjne

Do nas możesz zgłosić niemal każdą ze szkód komunikacyjnych i niemal każdy problem związany z odszkodowaniem. Gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w Twojej sprawie. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Szkody OC

Największą grupę szkód stanowią szkody pokrywane z polisy sprawcy wypadku. Zajmujemy się analizą takich przypadków — sprawdzamy kosztorysy i decyzje ubezpieczyli, a następnie naliczamy właściwe kwoty odszkodowania.

Szkody AC

Klienci korzystający z dobrowolnego autocasco często otrzymują zaniżone odszkodowanie. Stosuje się tu niekorzystne wyłączenia. Problemem jest też ustalanie wartości samochodu, czy franszyzy. Dokładnie sprawdzamy zapisy w umowie i kosztorysy, byś mógł uzyskać wyższe odszkodowanie.

Szkody rzeczowe

Przy ubezpieczeniu mieszkaniowym — także z OC — zwykle kwestionowana jest odpowiedzialność ubezpieczyciela, stan techniczny budynku, a także rzeczywisty rozmiar szkód. Przy pomocy niezależnego rzeczoznawcy sprawdzamy wszystkie szkody i naliczamy właściwe odszkodowanie.

Szkody rolnicze

Ustalenie, czy dana szkoda może zostać pokryta z rolniczego OC często nie jest łatwe. Zwykle wątpliwości są rozstrzygane na niekorzyść ubezpieczeniowego. Dokładnie sprawdzamy okoliczności zdarzenia i wypłacamy należne odszkodowanie.

Szkoda całkowita

Szkoda całkowita bardzo często orzeczona jest bezpodstawnie. Poszkodowaniu napotykają też na problemy z ustaleniem wartości auta. To przekłada się bezpośrednio na wartość odszkodowania. Na podstawie oględzin i dokumentów ustalamy wartość samochodu i wypłacamy odszkodowanie.

Uzyskaj szansę na wyższe odszkodowanie

Opinie naszych klientów

Chcemy, żeby każda osoba, która chce sprzedać swoją szkodę otrzymała satysfakcjonującą kwotę i mogła cieszyć się z uzyskanych pieniędzy. Każda opinia naszego klienta pozwala lepiej zrozumieć jego potrzeby i ulepszyć usługi związane z odkupieniem szkody.

Bogusław
4200 zł

Wcześniej nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak odkup odszkodowań. Po wypadku zależało mi na szybki odzyskaniu pieniędzy i tylko dzięki Wam okazało się to możliwe. Cieszę się, że trafiłem do tej firmy.

Tomasz
6700 zł

Ubezpieczyciel nie chciał mi wypłacić odszkodowania. Nie wystarczało na naprawę. Znajomy doradził mi zanizenie-odszkodowania. Odzyskałem pieniądze na naprawę. Byłem zdziwiony, że poszło tak szybko i gładko. Polecam takie usługi.

Bartłomiej
1900 zł

Spodobało mi się, że mogłem wszystko załatwić przez internet i nigdzie nie musiałem fatygować się osobiście. Sprawę z odszkodowaniem załatwiłem szybko i bez żadnych kosztów, co było miłym zaskoczeniem.

Najczęściej zadawane pytania

Odstąpienie szkody budzi wiele pytań. Pragniemy przekazywać wiedzę i rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Q
A

Jak wygląda cała procedura?

Procedura jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy jedynie, że w prostym formularzu podasz swoje dane, opiszesz szkodę, a następnie doślesz dokumenty. Następnie analizujemy nadesłane informacje i proponujemy Ci wysokość odszkodowania. Po tym następuje już tylko wypłata właściwej kwoty.

Q
A

Jakie są opłaty?

Odstąpienie szkody nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nie płacisz też nic za zgłoszenie, czy analizę dokumentacji. Możesz też w każdej chwili zrezygnować ze współpracy, również nie ponosząc żadnych kosztów.

Q
A

Jakie dokumenty muszę dostarczyć?

Nie musisz dostarczać dużej ilości dokumentów. Wymagamy tylko te, które są niezbędne do oszacowania prawidłowej wysokości odszkodowania. Wystarczy, że prześlesz kosztorys lub decyzję ubezpieczyciela. Przydatne może być także oświadczenie sprawcy wypadku lub notatka policyjna. Jeżeli masz dodatkowe dokumenty, np.: kosztorys niezależnego specjalisty lub rachunki za naprawę — również okażą się pomocne.

Q
A

Jak długo muszę czekać?

Dzięki prostej procedurze otrzymujesz odszkodowanie. bardzo szybko. Zwykle nie trwa ona dłużej niż 7 dni. Zwykle czas oczekiwania zależy od stopnia skomplikowania sprawy oraz dostarczonej dokumentacji. Im jest ona pełniejsza — tym krócej czekasz na odszkodowanie.

Dopłaty do odszkodowań online

Odstąpienie szkody to nowy sposób na odszkodowanie. Nie musisz czekać na odszkodowanie od ubezpieczyciela. Powierzenie sprawy wyspecjalizowanej firmie odszkodowawczej sprawia, że szybciej i łatwiej otrzymasz odszkodowanie.

Jak działamy?

Skorzystanie z oferty gwarantuje bezpieczeństwo
Bezpiecznie

Nie martw się o bezpieczeństwo swoich spraw, finansów i danych. Jesteśmy niezależnym ekspertem i zawsze wybieramy najlepsze rozwiązania dla poszkodowanych.

Analiza i przesłanie dokumentów odbywa się bezpłatnie
Bezpłatnie

Nie potrzebujesz wnosić żadnych opłat, oraz płacić za przeprowadzenie całej procedury i wypłatę odszkodowanie. Również kontakt z nami jest darmowy.

niezobowiązująco
Niezobowiązująco

Na żadnym etapie nie jesteś zobowiązany do dalszej współpracy. Możesz zrezygnować w każdym momencie. Nie naliczamy żadnych kar ani dodatkowych opłat.

Do klientów nie jest rozsyłany spam, a dane służą jedynie do kontaktu z nim
Bez spamu

Przesłanych przez Ciebie danych nikomu nie udostępniamy. Bez spamu i innych niepotrzebnych informacji. Podajesz nam tylko podstawowe informacje, które mają nam ułatwić kontakt w Twojej sprawie.