arrow

Analiza szkody

Bezpłatny formularz

keyboard icon

krok 1Wypełniasz
formularz

stats ico

krok 2Otrzymujesz
bezpłatną analizę

write icon

krok 3Przeprowadzamy
procedurę

money ico

krok 4Otrzymujesz
rekompensatę

Odkup odszkodowania

Szybsza wypłata

icon Na odszkodowanie musisz czekać nawet 30 dni i nie masz pewności, czy będzie ono wypłacone w pełnej kwocie. My proponujemy dopłatę w ciągu kilku dni od zgłoszenia. To sprawia, że możesz znacznie szybciej naprawić swój samochód bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Brak dodatkowych formalności

icon Staranie się o wyższe odszkodowanie u ubezpieczyciela wiąże się z dodatkowymi formalnościami, a nierzadko także dodatkowymi kosztami. W przypadku dopłaty unikasz tego. Wystarczy jedynie, że przekażesz nam dokumentację szkody, a my zajmiemy się resztą.

3 lata na zgłoszenie szkody

icon Otrzymałeś niskie odszkodowanie już jakiś czas temu? Wciąż możesz starać się o dopłatę. Masz aż 3 lata na podjęcie dodatkowych działań.

Skup odszkodowań oc - co oferujemy

Pomagamy klientom, którzy otrzymali za niskie odszkodowanie z oc sprawcy. Sprawdzamy kosztorys oraz inne dokumenty, dzięki którym znajdujemy błąd i naliczamy właściwe odszkodowanie.

Odkup szkody OC

Każdy poszkodowany może starać się o dopłatę, czyli wyższe odszkodowanie. Polega to na naliczeniu właściwej kwoty odszkodowania. Następnie poszkodowany otrzymuje kwotę równą różnicy. Rodzaj polisy nie ma tu znaczenia. Konieczne jest jednak udowodnienie roszczeń, np.: poprzez przedstawienie kosztorysu lub rachunków.

Odkup odszkodowania AC

Zaniżone odszkodowanie pojawia się także przy dobrowolnych ubezpieczeniach. Sprawdzamy umowę z ubezpieczycielem i odkup odszkodowania.

Odkup odszkodowania za szkody osobowe

Prowadzisz spór z ubezpieczycielem po wypadku, w którym ucierpiałeś. Tu szybka wypłata jest szczególnie ważna. Dlatego odkup także w przypadkach uszczerbku na zdrowiu.

Odkup odszkodowania za zniszczony budynek

Szkody na mieniu — w mieszkaniach, domach i budynkach firmowych — są coraz bardziej powszechne. Tutaj również poszkodowani natrafiają na problemy z uznaniem szkody lub jej prawidłowym rozliczeniem.

Skup odszkodowań za śmierć bliskiego

Jest to rodzaj bardzo skomplikowanych i delikatnych spraw. Tutaj również rodziny natrafiają na szereg problemów z prawidłowym wyliczeniem odszkodowania.

Odkup odszkodowań za szkodę całkowitą

Poszkodowani natrafiają na takie problemy, jak bezpodstawne orzeczenie o szkodzie całkowitej lub niewłaściwe wyliczenie wartości samochodu przed i po wypadku. Na podstawie dokumentów wyliczamy właściwe wartości i wypłacamy należne odszkodowanie.

Uzyskaj wysokie odszkodowanie

Odkup odszkodowania opinie

Znajdujemy dla każdego jak najlepsze rozwiązania. Dzięki temu każdy może otrzymać dokładnie takie odszkodowanie, jakiego oczekuje.

Wiktor
Odszkodowanie 2100

Ubezpieczyciel zaproponował mi odwołanie i sprawę sądową, jeżeli chcę wyższe odszkodowanie. Absurd. Szukałem innego rozwiązania i znalazłem zanizenie-odszkodowania. Odkup odszkodowań oc okazał się bardzo szybkim sposobem na odzyskiwanie odszkodowania.

Natalia
Odszkodowanie 4200

Gdy zgłosiłam się do Was, cała sprawa odszkodowania poszła już szybko. Analiza, umowa i zaraz wypłata. Gdyby ubezpieczalnie tak szybko pracowały!

Zbyszek
Odszkodowanie 5550

Nie sądziłem, że będę miał taki kłopot z naprawą samochodu po wypadku. Myślałem już, że potrzebne auto będzie stało miesiącami w warsztacie. Tymczasem trafiłem na tę stronę, gdzie wypłacono mi brakujące pieniądze.

Najczęściej zadawane pytania

Q
A

Ile kosztuje usługa?

W przypadku odkupu odszkodowania nie wnosisz żadnych opłat, np.: za analizę kosztorysu. Nie pobieramy też prowizji. Zyskujesz zatem dodatkowe pieniądze wystarczające na naprawę bez żadnego obciążenia finansowego.

Q
A

Ile czasu muszę czekać na pieniądze?

Staramy się, aby procedura wypłaty pieniędzy trwała jak najkrócej. Odszkodowanie wypłacane jest krótko po analizie przypadku i podpisaniu umowy. Najczęściej cała procedura nie trwa dłużej niż kilka dni.

Q
A

Dlaczego muszę płacić podatek?

Odzyskiwanie odszkodowania nie podlegają opodatkowaniu, gdyż są rekompensatą za straty nie są traktowane jako przychód. W przypadku odkupu odszkodowania przez firmę, która nie jest ubezpieczycielem mówi się już o dochodzie. Jedyne co musisz zrobić, to uzupełnić PIT-37 w rocznym zeznaniu podatkowej na podstawie informacji, którą prześlemy Ci listownie.

Q
A

Jakie dokumenty są wymagane?

Nie wymagamy dużej ilości dokumentów. Wystarczy, że przedstawisz dokumenty, jakie otrzymałeś od ubezpieczyciela. Może to być kosztorys lub decyzja o odszkodowaniu. Warto także dokumenty związane z samym wypadkiem, np.: zdjęcia szkód, albo oświadczenie sprawcy. Dzięki temu uzyskamy pełny obraz sytuacji, a ty otrzymasz wyższe odszkodowanie.

Skup odszkodowań oc bez czekania i formalności

Każdy poszkodowany powinien otrzymać odszkodowanie, które wystarczy na naprawę wszelkich szkód. Zapewniamy naszym klientom szybki wygodny sposób na odzyskanie należnej kwoty. Bez dodatkowych kosztów i formalności.

Nasze zasady

Na korzyść klienta
Na korzyść klienta

Jako niezależny ekspert zawsze dobieramy rozwiązania najlepsze dla klienta. Dzięki temu zapewniamy duże bezpieczeństwo i komfort. Proponujemy także jasne i przejrzyste umowy

Żadnych opłat
Żadnych opłat

Za przeprowadzoną transakcję nie musisz płacić. Nie prowadzimy opłat także za każdą inną operację i czynność. Otrzymujesz od nas dokładnie taką kwotę, jaką proponujemy w umowie.

Bez zobowiązań
Bez zobowiązań

Zgłoszenie, a nawet propozycja odszkodowania do niczego Cię nie zobowiązują. Możesz zrezygnować na dowolnym etapie. W takim przypadku nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani kar.

Bez Spamu
Bez Spamu

Twoje dane służą nam tylko do kontaktu w sprawie odszkodowania. Nie musisz obawiać się żadnych niepotrzebnych reklam i wiadomości. Nie przekazujemy też nikomu informacji o Tobie.