arrow

Analiza szkody

Bezpłatny formularz

keyboardd icon

krok 1Wypełniasz
bezpłatny formularz

statistic ico

krok 2Sprawdzamy
przesłane przez Ciebie dokumenty

pencil icon

krok 3Wybieramy
najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie

price ico

krok 4Dostajesz
szybko swoje odszkodowanie

Firmy skupiające szkodę

Sprawna wypłata odszkodowania

icon Dzięki pomocy firmy skupiającej szkodę w szybki sposób zyskasz odszkodowanie z OC lub z AC. Nie musisz obawiać się dodatkowych i ukrytych kosztów. Dopiero po wygranej sprawie następuje rozliczenie z poszkodowanym. Może on uzyskać nawet pięciokrotnie wyższe odszkodowanie.

Fachowa pomoc prawna

icon Oprócz kompetentnej wiedzy prawniczej, firma, która odkupuje szkodę gwarantuje wsparcie prawne. Oraz przeprowadzenie przez cały proces odzyskiwania odszkodowania. Kontakt taki jest bezpłatny, bez względu na rodzaj szkody. Ponad 89% uzyskiwanych odszkodowań jest zaniżonych. Wykupienie szkody jest możliwe do 3 lat wstecz.

Szansa na dodatkową dopłatę

icon Po przesłaniu niezbędnych dokumentów następuje bezpłatna analiza dokumentów. Jeśli osoba poszkodowana zgodzi się na przedstawioną propozycję, może zostać wtedy odkupiona szkoda. Środki finansowe z tego tytułu zostaną niezwłocznie wypłacone.

Dopłata do odszkodowania już po podpisaniu umowy !

Dodatkowe pieniądze zostaną wypłacone bezpośrednio po podpisaniu umowy. Poszkodowany nie traci nic z wcześniej uzyskanego odszkodowania. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu jesteśmy w stanie zagwarantować natychmiastowy odkup szkody, bez zbędnej ilości formalności. Odkup szkody to najlepszy sposób na uzyskanie sporej dopłaty do odszkodowania.

Dopłaty do odszkodowań z OC

W przypadku szkody, która wystąpiła z polisy OC kierowcy istnieje możliwość odkupienia jej przez firmę odszkodowawczą. W tym celu potrzebny będzie kosztorys, w którym zawarte są się wszystkie informacje dotyczące naprawy. Dzięki temu poszkodowany może uzyskać więcej.

Odkupienie szkody z AC

Jest ono również możliwe w przypadku dobrowolnego ubezpieczenia AC. Wszystkie dokumenty zostają wtedy dokładnie przeanalizowane w celu jak najkorzystniejszej oferty dla poszkodowanego. Nie są potrzebne dodatkowe druki, ani zaświadczenia.

Odkupienie szkody w ciągu 3 lat

Najkorzystniej jeśli szkoda miała miejsce w ciągu 3 lat, wtedy jest to bardzo sprzyjająca sytuacja dla poszkodowanego. Może on zyskać dopłatę na bardzo dobrych warunkach nie martwiąc się procesem sądowym i formalnościami.

Brak kosztów w przypadku odkupienia szkody

Poszkodowany nie musi martwić się ukrytymi kosztami, czy wnoszeniem jakichkolwiek opłat przedwstępnych. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Jest on również informowany na jakim etapie znajduje się jego sprawa.

Brak angażowania poszkodowanego w proces sądowy

Cała procedura opiera się na jak najmniejszym zaangażowaniu poszkodowanego w sprawę. Zwłaszcza, gdy mówimy o procesie sądowym, który bywa dla klienta angażujący i pochłania sporą część jego czasu. Z pomocą firmy skupiającej szkodę wszystko odbywa się szybko.

Poszkodowany nie traci prawa do wcześniejszego odszkodowania

Warto wiedzieć, że odkupienie szkody przez firmę nie ma wpływu na odszkodowanie, które zostało wcześniej wypłacone. Poszkodowany nie traci też żadnych zniżek ubezpieczeniowych u swojego ubezpieczyciela.

Sprawdź czy możesz ubiegać się o większe odszkodowanie

Prawie 89% wypłaconych odszkodowań jest zaniżonych, osoby, którym zostało wypłacone za niskie odszkodowanie mogą powierzyć swoją sprawę firmie skupiającej szkodę. Tym samym mogą liczyć na większe pieniądze.

Opinie naszych klientów

Chcemy, żeby każda osoba, która chce sprzedać swoją szkodę otrzymała satysfakcjonującą kwotę i mogła cieszyć się z uzyskanych pieniędzy. Każda opinia naszego klienta pozwala lepiej zrozumieć jego potrzeby i ulepszyć usługi związane z odkupieniem szkody.

Wanda
3520 zł

Zdecydowałam się na sprzedaż swojej szkody, ponieważ nie wiedziałam w jaki sposób uzyskać większą kwotę. Z pomocą doświadczonych osób stało się to o wiele łatwiejsze. A ja mogłam w pełni cieszyć się uzyskanej gotówki.

Mateusz
2450 zł

Polecam, przede wszystkim ze względu na szybkość świadczonej usługi i brak opłat. Nie wiedziałem, że w tak prosty i nieskomplikowany sposób można było uzyskać pieniądze. Duży plus za szybki kontakt ze strony konsultanta.

Czesław
3690 zł

Pomimo tego, że moja sprawa wydawała się nie do wygrania, otrzymałam atrakcyjną ofertę odkupu szkody. Postanowiłam się przekonać, czy faktycznie mogę tyle uzyskać. Nie zawiodłam się, a pieniądze otrzymałam naprawdę bardzo szybko.

Pytania dotyczące dopłaty do odszkodowań

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i udzielić wsparcia.

Q
A

Jakie dokumenty będą potrzebne?

W przypadku odkupienia szkody potrzebny będzie kosztorys, na podstawie którego była likwidowana szkoda. Przydatne mogą być inne dokumenty, jakie udało się zebrać. Wszystko może pomóc w uzyskaniu jak najkorzystniejszej kwoty dla poszkodowanego.

Q
A

Kiedy będę musiał zapłacić za usługę?

Dopiero po uzyskaniu satysfakcjonującej kwoty następuje rozliczenie z poszkodowanym, wcześniej nie są wymagane żadne opłaty przedwstępne. Jeśli wypłacona kwota nie będzie satysfakcjonująca, staramy się dalej o jak najlepszą ofertę dla osoby poszkodowanej.

Q
A

Czy jest jakiś określony czas w jakim mogę odsprzedać swoją szkodę?

Najbardziej pożądanym okresem są 3 lata, jakie nie minęły od momentu, kiedy powstała szkoda. Po stronie kancelarii leży udowodnienie, że odszkodowanie zostało zaniżone. Firmy skupujące szkody oc są bardzo skuteczne w swoim działaniu.

Q
A

Kto może starać się o odkup szkody?

Jest to najbardziej korzystne rozwiązanie dla kierowców z polisą OC, są oni w stanie uzyskać wysokie kwoty za sprzedaż swojej szkody firmie odszkodowawczej. Odkup szkody nie jest możliwy w przypadku szkód osobowych.

Nasza firma odszkodowawcza

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym odkupywaniem szkody komunikacyjnej. Dokładamy starań, żeby nasz klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług. W czasach, gdy wiele rzeczy można załatwić przez Internet wychodzimy frontem do naszego klienta oferując mu szybką i efektywną pomoc prawną. Chcemy, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i uzyskali fachową pomoc. Zobacz również ranking firm odszkodowawczych, który pomoże Ci z wyborem odpowiedniej kancelarii odszkodowawczej.

Co jest dla nas ważne?

Skorzystanie z oferty gwarantuje bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Jesteśmy ekspertem, który zawsze działa na korzyść poszkodowanego. Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje uzyskanie bezpiecznego rozwiązania problemu.

Analiza i przesłanie dokumentów odbywa się bezpłatnie
Bezpłatnie

Na żadnym ze wcześniejszych etapów nie wymagamy opłat. Samo przesłanie i analiza powierzonych dokumentów jest bezpłatna. Wypełnienie formularza jest darmowe i nie ma żadnych ukrytych opłat.

Nie jest wymagane natychmiastowe podpisywanie dokumentów
Brak zobowiązań

Współpraca z osobą poszkodowaną musi opierać się na bezpieczeństwie oraz zaufaniu. Nie wymagamy podpisywania żadnych dokumentów.

Do klientów nie jest rozsyłany spam, a dane służą jedynie do kontaktu z nim
Polityka “zero spamu”

Nie wysyłamy naszym klientom żadnych maili o tematyce spamu. Wszystkie pozyskiwane adresy mailowe wykorzystujemy jedynie do szybkiego i sprawnego kontaktu.